Laptop do 1000 zł

Acer Aspire ES14

Wśród laptopów w cenie do 1 000 złotych znajdziemy między innymi model Acer Aspire ES14. Jest to mocny laptop z dwurdzeniowym procesorem Intel Celeron N3350, który taktowany jest z częstotliwością 1 100 MHz. Wyświetlacz tego nowoczesnego komputera ma przekątną 14 cali i rozdzielczość na poziomie 1 366 x 768 pikseli. W sprzęt wbudowano pamięć RAM DDR3 o pojemności 4 gigabajty i dysk twardy typu flash, na którym zmieścimy 32 gigabajty danych.

Specyfikacja techniczna Acer Aspire ES14

W komputerze nie znajdziemy napędu optycznego. Jest za to dobra karta graficzna Intel HD Graphics. Acer Aspire ES14 posiada moduły Bluetooth, Wi-Fi i LAN (Ethernet). Znajdziemy w nim także czytnik kart pamięci, kamerę internetową z mikrofonem, system operacyjny Windows 10, wejście HDMI (jedno), wejście USB 2.0 (dwa) oraz wejście USB 3.0 (jedno). Mocna, litowo-jonowa bateria posiada cztery ogniwa i jest w stanie ciągle na jednym ładowaniu pracować przez pięć godzin.

Fizyczne wymiary laptopa Acer Aspire ES14 to: 34,3 centymetrów (szerokość), 2,4 centymetrów (wysokość) i 24,5 centymetra (głębokość). Produkt waży 1,9 kilograma, a wraz z opakowaniem waga ta wynosi 2,7 kilograma. Powyższe parametry sprawiają, że omawiany model laptopa będzie doskonały dla osób pracujących biurowo, a także dla wszystkich użytkowników rozpoczynających swoją przygodę z komputerem. Gdy jednak planujemy wykorzystywać laptop do grania w rozbudowane gry – jego dane techniczne mogą okazać się nie do końca wystarczające. Ale też cena mówi sama za siebie – za 1000 złotych ciężko będzie dostać gamingowy komputer.

Skomentuj