Laptop do 5000 zł

Acer Aspire F 15

acer aspire f15

Aspire F to seria nowoczesnych komputerów – laptopów, marki Acer. Jednym z nich jest model Aspire F 15, w którym można wybrać kolor, połączony z solidną metalową obudową i wszystkim potrzebnymi elementami, dla uzyskania atrakcyjnego i wydajnego komputera do codziennej pracy.

Zniewalająca estetyka i doskonałe parametry

Komputer ma pokrywę wykonaną z aluminium, którego powierzchni wykończona jest fakturowanymi wzorami dającymi wrażenie ręcznego wykonania. Ścięte krawędzie, inspirowane są ściankami oszlifowanego diamentu, co dodatkowo podkreśla niecodzienną stylistykę komputera i ułatwia otwieranie pokrywy. Dzięki wyświetlaczom o rozdzielczości do Full HD2, najnowszemu układowi NVIDIA® GeForce® GTX2 z wydajną pamięcią GDDR5 VRAM2 i technologią Acer ExaColor™ ekran zapewnia żywe, wiernie odwzorowane kolory i wyraźne detale, gwarantujące wspaniałe wrażenia wizualne podczas oglądania filmów i korzystania z aplikacji multimedialnych. 

acer aspire f15

okazje.info.pl

W laptopie zastosowano pamięć DDR4, która zapewnia szybszy transfer danych oraz szybsze połączenia bezprzewodowe dzięki obsłudze standardu 802.11ac i technologii Multi-user MIMO 3. Nowe odwracalne złącze USB Type-C oraz złącze USB 3.1 umożliwiają przesyłanie danych i ładowanie za pośrednictwem jednego portu. Prezentowany laptop jest też urządzeniem doskonale sprawdzającym się w podróży, a to za sprawą baterii działającej nawet 12 godzin i rozwiązaniu Acer TrueHarmony, które eliminuje konieczność używania zewnętrznych głośników. Podzespoły opracowane z myślą o usłudze Skype umożliwiają prowadzenie realistycznych rozmów w dowolnym miejscu.

Skomentuj