Laptop do 5000 zł

Acer E5-572G-72M5_128SSD z procesorem Intel Core i7

laptop acer

Acer E5-572G-72M5_128SSD z  procesorem Intel Core i7 to optymalna propozycja dla użytkowników poszukujących podzespołu, który spełni największe wymagania i zrealizuje najcięższe zadania. Jest to najlepszy wybór dla osób, które poszukują najbardziej zaawansowanego sprzętu na rynku. Procesor doskonale się sprawdzi zarówno w grach, jak i przy obsłudze zaawansowanych programów graficznych.

Parametry techniczne i podzespoły

Dysk twardy o pojemności 128 GB jest typu SSD i chociaż ma mniejszą pojemność od swojego poprzednika HDD, to dzięki szybkości przesyłania danych jest ulubionym podzespołem dla zaawansowanych użytkowników. Karta graficzna Intel GeForce 940 M 2 GB pozwala na optymalną pracę także najbardziej zaawansowanych programów do obróbki grafiki, czy tworzenia animacji. Umożliwia także obsługę najnowszych gier, odtwarzanie filmów w jakości full HD i wielozadaniowość, bez utraty jakości odtwarzanych lub tworzonych materiałów. Pamięć DDR3 wykonana jest w technologii 90 nm, która umożliwia zastosowanie niższego napięcia i zmniejszenie dzięki temu poboru mocy o około 40% w stosunku do pamięci DDR2. Podświetlenie ekranu to LED, dające bardziej realistyczny obraz, lepsze kąty widzenia i duże nasycenie kolorystyczne. Komputer posiada klawiaturę numeryczną, wbudowaną kamerę oraz WiFi 802.11b/g/n umożliwiające szybszy dostęp do internetu przy użyciu sieci bezprzewodowej. W zależności od rozwiązania czyli zastosowanych anten, pozwala na przesyłanie plików z prędkością od 150 do 600 Mb/s.

laptop acer

okazje.info.pl

Technologie i udogodnienia

Zastosowana w laptopie technologia Wireless N gwarantuje dobry zasięg nawet na terenie dużych domów i mieszkań, a Bluetooth daje możliwość szybkiej wymiany plików bez plątaniny kabli. Wbudowany moduł Bluetooth daje możliwość połączenia komputera z urządzeniami bezprzewodowymi, takimi jak smartfon, tablet, głośniki, mysz czy klawiatura. Dzięki wbudowanym portom HDMI, D-SUB czy LAN łączność z innymi urządzeniami RTV jest bardzo prosta. Użytkownik ma pełną dowolność konfiguracji i podłączenia innych urządzeń. Zainstalowany system operacyjny to Windows 8.1, a karta graficzna nVidia GeForce 940M. Zainstalowany procesor to z kolei Intel Core i7-4712MQ o częstotliwości 2,3 GHz. Maksymalna rozdzielczość 1366 x 768. Sprzęt ACER znajdziecie w porównywarce cen Okazje.info.

Skomentuj