Laptop do 5000 zł

Apple MacBook 12 Rose Gold

Jak laptop dla kobiety to tylko różowy! A nawet różowo-złoty, dla dodania pełnej elegancji. Taki właśnie jest MacBook 12-inch z niezawodnym procesorem Intel Core i5 taktowanym z częstotliwościa 1,3 giga herza. Przekatna ekranu tego modelu to tylko dwanaście cali, więc jest to wersja bardzo poręczna, która nie będzie nam ciażyła nawet podczas dalszych podróży.

Poznaj złoto-różowa moc

Ekran  omawianego MacBooka wykonany jest w technologii LED, ma rozdzielczość 2 300 x 1 440 cali i matrycę typu TFT IPS. Niestety nie posiada on funkcji dotykowej. Jeśli chodzi o kartę graficzna, wykorzystano tu model Intel HD Graphics. Podkreślmy też pamięć ram osiem gigabajtów,  oraz szybki dysk SSD.

W notebooku umieszczono także między innymi: moduł bluetooth, moduł Wi-Fi, jedno wyjście słuchawkowe audio, porzadna internetowa kamerę do rozmów wideogłosowych, system operacyjny Mac OS Sierra, baterię litowo-polimerowa o pojemności czterdzieści jeden i cztery wato godziny (10 h nieprzerwanej pracy laptopa), podświetlana klawiaturę, wejście USB typu 3.1. Dodajmy do tego niesamowita, złoto-różowa obudowę, a dostaniemy laptop niemal idealny. No, może trochę nasz optymizm zmniejszy cena. Za MacBoocka 12 inch Golden Rose zapłacimy bowiem dobrych prawie siedem tysięcy dziewięćset złotych. Cóż, za produkty marki apple nigdy nie płaciło się mało, ale i tak ma ona swoich wiernych fanów, który kochaja jej jakość i design.

Skomentuj