Laptop do 5000 zł

Apple MacBook Air 13

notebook Apple

Apple MacBook Air 13 to model w dwóch wersjach jeśli chodzi o wielkość – 11-calowy, który działa bez ładowania baterii nawet do dziewięciu godzin oraz 13-calowy działający nawet przez pół doby. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu procesorów Intel Core nowej generacji. Można zatem spokojnie przebywać z dala od gniazdka od porannej kawy aż do wieczornego powrotu do domu. Dodatkowo bateria może utrzymać komputer w stanie gotowości przez trzydzieści dni.

Parametry i plusy

Apple MacBook Air 13 jest smukły, lekki, a przy tym bardzo wydajny i z dużymi możliwościami. Procesory Intel Core i5 i i7 nowej generacji oraz procesor graficzny Intel HD Graphics z serii 6 sprostają każdemu zadaniu, bez względu na to, czy jest to edycja zdjęć, czy przeglądanie Internetu. I tak komputer działa szybko i efektywnie. Cała ta potężna technologia kryje się w niesamowicie smukłej obudowie unibody o grubości zaledwie 1,72 cm i masie 1,08 kg.

notebook Apple

okazje.info.pl

Sprawdź cenę tutaj!

Dzięki portowi Thunderbolt 2 dwukrotnie szybszemu niż w poprzedniej generacji można podłączać do MacBooka Air najnowsze urządzenia peryferyjne i monitory, takie jak Apple Thunderbolt Display. MacBooka Air wyposażono w dwa porty USB 3, do których można podłączać najnowsze urządzenia USB 3 i wszystkie urządzenia z interfejsem USB 2. Również wyświetlacz MacBooka Air to arcydzieło zarówno inżynierii, jak i wzornictwa, ponieważ jego grubość wynosi zaledwie 4,86 milimetra, ale rozdzielczość ma tak dużą, że nie powstydziłby się jej znacznie większy ekran. W kamerze FaceTime HD 720p można pokazać rodzinie i znajomym więcej siebie, a format panoramiczny sprawia, że wszyscy swobodnie mieszczą się w kadrze. MacBook posiada interfejs bezprzewodowy nowej generacji, a dzięki zastosowaniu najnowszej technologii 802.11 Wi-Fi osiąga teraz niesamowite prędkości. Standard 802.11ac oznacza również większy zasięg, można więc pracować o wiele swobodniej niż dotychczas. Klawiatura jest podświetlana, można więc komfortowo pisać w słabym oświetleniu, a wbudowany czujnik reaguje na zmiany natężenia światła i automatycznie dostosowuje parametry klawiatury i ekranu, zapewniając ich optymalne oświetlenie w każdych warunkach.

Specyfikacja techniczna

Notebook ma kolor srebrny i działa w oparciu o system operacyjny Mac OS X. Zastosowano w nim kartę graficzną Intel HD 6000 oraz procesor Intel Core i5 o częstotliwości procesora 1,6 GHz. Pamięć RAM
ma 8 GB, a jej typ to RAM DDR3. Maksymalna rozdzielczość to 1440 x 900. Matryca jest błyszcząca, a przekątna ekranu to 13,3 cala. Pojemność wbudowanego dysku twardego typu SDD wynosi 128 GB. Laptop posiada wbudowaną kamerę i działa w oparciu o akumulator litowo – polimerowy. Wymiary: głębokość 227 mm, szerokość 325 mm, wysokość 17 mm i waga 1,4 kg.

Skomentuj