Laptop do 5000 zł

Biznesowy notebook Fujitsu LifeBook E556

biznesowy laptop fujitsu

Fujitsu LifeBook E556 to klasycznej wielkości laptop, który idealnie sprawdzi się w okolicznościach biznesowych – ma lekką konstrukcję, którą łączy z nowoczesnym wyglądem i zaawansowanymi funkcjami.

Linia LifeBook prosto z Japonii

Firma Fujitsu to uznany japoński producent sprzętu komputerowego, w tym również wysokiej klasy notebooków. Linia LifeBook obejmuje biznesowe laptopy, ultrabooki i notebooki konwertowalne. Fujitsu LifeBook E556 posiada klawiaturę wyspową z pełnowymiarowym blokiem numerycznym, dzięki której nie tylko tworzenie tekstów będzie wygodniejsze, ale również wzrośnie komfort pracy z danymi liczbowymi. Do tego laptop posiada precyzyjny touchpad, który pozwoli na zarządzanie treścią ekranu wszędzie tam, gdzie nie wystarczy miejsca na mysz.

Doskonały obraz

Model ten ma ekran o przekątnej 15,6 cala, co jest doskonałym kompromisem między łatwością transportu a wygodą pracy. Ekran może mieć rozdzielczość HD (1366 x 768) lub Full HD (1920 x 1080) – w zależności od wersji zyskamy większą czytelność wyświetlanych elementów lub wyższą ostrość obrazu i więcej przestrzeni roboczej. Matryca Full HD została wykonana w technologii IPS, co przekłada się na głębszy kontrast, szersze kąty widzenia i lepsze odwzorowanie kolorów. W biurze warto skorzystać z zalet pracy w trybie wielomonitorowym, w czym pomogą zarówno wbudowane w laptopa wyjścia obrazu, jak i opcjonalna stacja dokująca.

biznesowy laptop fujitsu

okazje.info.pl

Nowoczesny i wydajny

Fujitsu LifeBook E556  ma obudowę bardzo nowoczesną i przyciągającą uwagę. Stonowana kolorystyka i matowe materiały wyśmienicie wpasowują się w stylistykę odpowiednią dla klasy biznesowej, ale także chronią laptopa przed zabrudzeniami i zarysowaniami. Jakość wykonania notebooka stoi na wysokim poziomie, a zawiasy stabilnie utrzymują ekran w wybranej pozycji. Model występuje w kilku wariantach jeśli chodzi o zastosowany procesor – są to zarówno wersje z procesorami Intel Core i3, jak i z mocniejszymi jednostkami Core i5 oraz Core i7, a generalnie dzięki wykorzystaniu procesorów Intel szóstej generacji notebook może dysponować do 32 GB pamięci RAM. Zainstalowany system operacyjny to Windows 10. Sprzęt Fujitsu kupicie w Okazje.info: http://www.okazje.info.pl/km/komputery/fujitsu-lifebook-e556-vfy-e5560m33aopl.html.

 

Jeżeli poza laptopem poszukujesz funkcjonalnego smartfona polecamy stronę SmartfonDo.pl

Skomentuj