Akcesoria

Designerskie podstawki – stoliki pod laptopa od RainDesign

podstawka pod laptopaRainDesign

Praca na laptopie może być przyjemniejsza, a przede wszystkim bardziej ergonomiczna, a tym samym bardziej wydajna, jeśli wykorzystamy stoliki pod laptopa. Ciekawe, nowoczesne i designerskie modele posiada w swojej ofercie marka RainDesign.

iLevel 2

iLevel 2 to podstawka z bardzo łatwo regulowaną do poziomu oczu wysokością ekranu – wystarczy jedynie przeciągnąć suwak. Dzięki iLevel w łatwy sposób zmienimy wysokość laptopa, zmieniając swoją pozycję. Zaprojektowana z myślą o Macbookach Apple podstawka iLevel wykonana jest z piaskowanego, anodowanego aluminium. iLevel zamienia laptopa w dynamiczną i stylową stację roboczą. Aluminium zapobiega przegrzewaniu się laptopa. Podstawka jest kompatybilna z wszystkimi MacBookami 13, MacBookami Pro 15 oraz modelami 17  calowymi. Pasuje też do większości 14-sto i 15-sto calowych, także panoramicznych laptopów PC, o głębokości nie większej niż 265 mm. Stolik waży 1,6 kg. Jego wymiary to szerokość 256 mm, głębokość 223 mm oraz regulowana wysokość od 136 do 200 mm.

podstawka pod laptopaRainDesign

okazje.info.pl

mStand 360 

Jest to stylowa podstawka pod laptopa mStand 360, stworzona przez wielokrotnie nagradzany zespół RainDesign, specjalnie zaprojektowana dla laptopów MacBook i MacBook Pro. Zapewnia bezpieczne i komfortowe warunki pracy, umiejscawiając laptopa na wysokości, na jakiej zwykle pracujemy z monitorem komputera stacjonarnego. mStand 360 ma możliwość obrotu o 360 stopni, dzięki czemu w swobodny sposób można dzielić się z innymi swoimi pomysłami. mStand360 wykonany jest z jednego kawałka litego, piaskowanego aluminium i anodowanych srebrnych wykończeń. Aluminium o grubości 0,2 mm nadaje podstawce elegancki wygląd oryginalnego mStanda. mStand 360 posiada ergonomiczny kąt nachylenia, który umiejscawia ekran laptopa bliżej linii wzroku. Kształt podstawki sprzyja również poprawie przepływu powietrza wokół laptopa, co pomaga w wydajniejszej pracy komputera.

podstawka pod laptopaRainDesign

okazje.info.pl

mTower

mTower dla MacBooka Air/Pro zapewni więcej miejsca na biurku. Dzięki eleganckiemu, minimalistycznemu projektowi, wykonany z jednego kawałka litego, piaskowanego aluminium mTower unosi laptopa nad biurkiem i pozwala na pracę MacBooka w trybie Closed Clamshell – zamkniętym. Nowoczesne wzornictwo mTower utrzymane jest w znanej dotychczas stylistyce firmy RainDesign, która nieustannie doskonali swoje akcesoria, aby jak najlepiej prezentowały się z najnowszymi produktami Apple. Pionowa podstawka mTower zajmuje około jedną trzecią miejsca jakiego potrzebuje sam laptop, a dodatkowo działa jak gigantyczny radiator, pozwalając na wydajniejsze rozproszenie ciepła emitowanego przez MacBooka.

podstawka pod laptopaRainDesign

okazje.info.pl

Skomentuj