Laptop do 3000 zł

IdeaPad 100S-14IBR od Lenovo

laptop lenovo 14 cali

IdeaPad 100S-14IBR od Lenovo to 14-calowy laptop, maksymalnie wydajny dzięki procesorowi Intel Core. Stanowi idealny kompromis między ceną a wydajnością. Jest to procesor czterordzeniowy, stworzony z myślą o mobilności. Laptop jest cienki, lekki i mobilny, idealny do zabrania ze sobą w podróż czy na studenckie wykłady. Ideapad 100 zatem idealnie nadaje się dla osób będących w ciągłym ruchu.

Mobilność i bezpieczeństwo

Dodatkowym atutem laptopa oprócz mobilności jest bezpieczne gniazdo Kensington MiniSaver, które zapewnia użytkownikowi spokój w czasie korzystania z laptopa w miejscach publicznych, jak np. kawiarnia czy restauracja. Dzięki temu rozwiązaniu nie musimy się martwić opuszczając na chwilę stolik, na którym leży nasz laptop. Wytrzymałe kable umożliwiają zamocowanie urządzenia do ciężkiego lub nieruchomego obiektu. Laptop ma łączność 802.11 b/g/n WiFi i opcjonalnie Bluetooth 4.0, co umożliwia łączenie się z Internetem w dowolnym miejscu. Laptop ma kolor srebrny.

laptop lenovo 14 cali

okazje.info.pl

Zainstalowano w nim system operacyjny Windows 10, kartę graficzna Intel oraz procesor Intel Celeron o częstotliwości 1,6 GHz. Maksymalna wielkość pamięci to 2 GB, typu RAM DDR3. Maksymalna rozdzielczość ekranu to 1366 x 768. Matryca ma powłokę błyszczącą i przekątną ekranu 14 cali. Obsługę multimedialną zapewnia wbudowana kamera. Akumulator jest typu litowo – polimerowego. Laptop posiada też czytnik kart pamięci, złącze HDMI oraz trzy gniazda USB. Wymiary  to głębokość 237 mm, szerokość 337 mm i wysokość 18 mm. Laptop waży 1,5 kg. 

Skomentuj