Akcesoria

Jak aktówka – eleganckie teczki na laptopa od McKlein

teczka na laptopa aktówka

Dla eleganckiego biznesmena, który często podróżuje z laptopem, niezbędnym akcesorium jest torba na laptopa. Do garnituru najlepiej pasują teczki w stylu aktówek – ekskluzywne i eleganckie. Takie produkty oferuje między innymi marka Mcklein.

Teczka MORGAN 17

Biznesowa teczka męska na laptopa to klasyczna aktówka z zamkiem, elegancko wykończona, ze skórzanymi uchwytami, wykonana ze stuprocentowej skóry włoskiej. Ma stylowy opływowy kształt i najbardziej uniwersalny i ponadczasowy czarny kolor. To klasyczna, męska teczka skórzana, nieco unowocześniona – klasyczny, prostokątny kształt zastąpiono bardziej opływowym, przypominającym kufer. Oprócz klasycznej rączki, służącej do przenoszenia, torba ma też wytrzymały pasek na ramię, bardzo wygodny dzięki miękkiemu wypełnieniu i możliwości regulacji długości tak, aby dostosować ją do wzrostu użytkownika.

Wewnątrz teczki znajduje się poręczny organizer na długopisy, wizytówki oraz smartfona. Środkowa kieszeń została wzmocniona dla prawidłowej ochrony laptopa o wielkości nawet do 17 cali, dzięki czemu będzie można zabrać swój komputer wszędzie, gdzie tylko zachcemy, a będzie on odpowiednio chroniony – dodatkowo dzięki zamkowi na szyfr. Kolejna przegroda to podzielona na trzy części przestrzeń, służąca do uporządkowania najważniejszych dokumentów.
Wymiary teczki to 45,5 x 18,5 x 35 cm, a wymiary przegrody na komputer 43 x 6 x 30,5 cm. Długość paska na ramię to 44,5-64,5 cm, a długość uchwytu do ręki 9 cm.

teczka na laptopa aktówka

okazje.info.pl

Teczka 15145 Ashburn

Jest to biznesowa teczka męska z klamrami oraz specjalną przegrodą na laptopa. Jej klasyczny wzór czyni ją odpowiednią do każdego eleganckiego stroju. Ma wysokiej jakości wykończenie, skórzane uchwyty i ponadczasowy czarny kolor. Ashburn to teczka skórzana dla mężczyzn, ceniących klasę i design. Jej klapa została wyposażona w zamek zatrzaskowy. Torbę zdobią dwie piękne klamry, dodające torbie elegancji i stylu. Z przodu teczki znajdują się dwie kieszenie na drobne przedmioty, a także urządzenia elektroniczne takie jak smartfon. Jedna z kieszeni zamykana jest na suwak, dzięki czemu nawet najdroższy sprzęt pozostanie bezpieczny podczas podróży komunikacją miejską czy pociągami. W środku znajdują się aż trzy komory oraz dodatkowa kieszeń na suwak, dzięki czemu można uporządkować w drodze wszystkie dokumenty, sprawiając, że ich późniejsze odnalezienie nie będzie stanowiło żadnego problemu. Środkowa komora zawiera wbudowany, wzmocniony pokrowiec na laptopa wielkości do 15,4 cala, dzięki czemu podróżowanie ze sprzętem stanie się prostsze, przyjemniejsze, ale przede wszystkich bezpieczniejsze dla samego urządzenia. Wymiary teczki to 43 x 12 x 38 cm, a wymiary przegrody na komputer to 38 x 5 x 27 cm. Długość paska na ramię to 47-50 cm, a długość uchwytu do ręki 3,17 cm. 

teczka na laptopa aktówka

okazje.info.pl

Skomentuj