Laptop do 3000 zł

Laptop Acer V5-551-8401

laptop Acer

Laptop Acer V5-551-8401 to urządzenie wyposażone w procesor AMD A8, który stanowi optymalną propozycję dla użytkowników poszukujących podzespołu, który spełni największe wymagania i zrealizuje najcięższe zadania. Procesor ten doskonale się sprawdzi zarówno na polu gamingu, jak i obsługi zaawansowanych programów graficznych. 

Funkcjonalny i wydajny komputer dla wymagających użytkowników

Laptop posiada talerzowy dysk twardy HDD pojemności 500 GB, który charakteryzuje się większą pojemnością i stosunkowo szybkim działaniem, stanowiąc doskonałą propozycję dla użytkowników, którzy szukają podzespołu do standardowej pracy. Karta graficzna AMD Radeon HD 7600G jest zintegrowana i cieszy się dużym uznaniem wśród użytkowników laptopów. Pozwala ona bowiem na prostą i szybką obsługę multimediów, edycję zdjęć czy oglądanie filmu w jakości full HD. Laptop został wyposażony w 4 GB pamięci DDR3, wykonanej w technologii 90 nm, która umożliwia zastosowanie niższego napięcia – 1,5 V w porównaniu z 1,8 V dla DDR2 i 2,5 V dla DDR, dzięki temu pamięć DDR3 charakteryzuje się zmniejszonym poborem mocy – o około 40% w stosunku do pamięci DDR2 oraz większą przepustowością w porównaniu do swoich poprzedników. Dzięki wbudowanej kamerze mamy świat dostępny na wyciągnięcie ręki. Kamera umożliwia łatwiejszą komunikację, pozwala na prowadzenie wideokonferencji, robienie zdjęć, nagrywanie filmów czy wideo rozmowy.

laptop Acer

okazje.info.pl

Laptop zapewnia szybszy dostęp do internetu przy użyciu sieci bezprzewodowej dzięki WiFi 802.11b/g/n. W zależności od rozwiązania np. zastosowanych anten, pozwala na przesyłanie plików z prędkością od 150 do 600 Mb/s. Technologia Wireless N gwarantuje dobry zasięg nawet na terenie dużych domów i mieszkań. Komunikację zapewnia również Interfejs USB 3.0 Super Speed. Najnowszy i najszybszy port USB gwarantuje niesamowicie szybkie przesyłanie danych, a wysoka kompatybilność ze starszymi urządzeniami oraz dziesięć razy większa wydajność w porównaniu do portu USB 2.0 oznacza większy komfort użytkowania. Obsługę laptopa ułatwia czytnik kart pamięci – dzięki niemu użytkownicy mogą szybko przenosić między urządzeniami zdjęcia i filmy. Urządzenie ma zainstalowany system Windows 8, który można dowolnie personalizować i dostosować do swoich potrzeb. Laptop jest dostępny w kolorze srebrnym. Sprzęt w cenie ok. 1500 zł znajdziecie w porównywarce cen Okazje.info: http://www.okazje.info.pl/km/komputery/acer-v5-551-8401.html.

Skomentuj