Akcesoria

Myszka USB Demon Prędkości

Kupując myszkę komputerową można rozważać ilość funkcji przez nią posiadaną, jakość podzespołów, technologię w której została wykonana… Dziś jednak zajmiemy się czym innym – designem. Bo zachwyciła nas myszka do laptopa o nazwie Demon Prędkości. Jej wyróżnikiem jest to, że wyglądem przypomina porządny, wyścigowy samochód. I to ten czerwony czyli, jak wiadomo, najszybszy. 🙂

Co zachwyca w myszce Demon Prędkości?

Już na pierwszy rzut oka opisywany gadżet niezwykle zachwyca – wszyscy z pewnością będą Ci go ogromnie zazdrościć. A gdy podłączysz myszkę do komputera i zaczniesz jej używać – zachwycą Cię dodatkowo auta, które zaczną świecić rozświetlając wieczorne ciemności. Takie rozwiązanie ucieszy zarówno dorosłego mężczyznę, jak i małego chłopca – każdemu więc można kupić takie akcesorium jako prezent.

Przejdźmy jednak do twardych danych technicznych. Myszka Demon Prędkości to myszka lekka, optyczna, która doskonale układa się w dłoni. To urządzenie plug & play, które samo się zainstaluje po podłączeniu do komputera. Myszka ma rozdzielczość 800 dpi i jest kompatybilna ze wszystkimi systemami operacyjnymi – wystarczy że komputer posiada wejście USB.

Skomentuj