Laptop do 3000 zł

Notebook HP 17-F210NR

laptop hp do pracy standardowej

HP 17-F210NR to laptop wyposażony w procesor AMD A series A6-6310, który oferuje średniej klasy wydajność zapewniającą jednak płynność działania i obsługiwania aplikacji oraz gwarantującą komfort użytkowania. Jest to procesor idealny dla użytkowników, którzy chcą zainwestować w sprzęt zapewniający płynną obsługę aplikacji, oglądanie filmów, obróbkę zdjęć oraz czerpanie przyjemności z nowszych gier.

Parametry i zalety modelu HP 17-F210NR

Notebook HP 17-F210NR to optymalna klasa sprzętu w przystępnej cenie. Posiada dysk twardy o pojemności 750 GB typu HDD, talerzowy. Idealnie nadaje się jako podzespół do standardowej pracy z komputerem, jak pisanie, maile, internet czy obsługa multimediów. Karta graficzna AMD Radeon R4 jest zintegrowana i cieszy się uznaniem w oczach użytkowników, a wszystko to dzięki prostej i szybkiej obsłudze multimediów  – edycji zdjęć, oglądania filmu w jakości full HD. Stanowi ona optymalny wybór dla użytkowników, którzy nie szukają karty graficznej do gier oraz zaawansowanych programów do obróbki grafiki lub plików wideo.

laptop hp do pracy standardowej

okazje.info.pl

Kolejny parametr prezentowanego urządzenia to pamięć DDR3 o pojemności 6 GB. Jest ona wykonana w technologii 90 nm, która umożliwia zastosowanie niższego napięcia, a to przekłada się na zmniejszony pobór mocy przez urządzenie. Podświetlenie jest typu LED, co zapewnia płynny, bardziej realistyczny obraz, lepsze kąty widzenia i duże nasycenie kolorystyczne. Dzięki wydzielonej klawiaturze numerycznej, praca z arkuszami kalkulacyjnymi, kalkulatorami i innymi aplikacjami wymagającymi wprowadzania danych liczbowych, jest szybka i łatwa. Wbudowana kamera umożliwia łatwiejszą komunikację poprzez wideokonferencje, ale również robienie zdjęć, nagrywanie filmów czy wideo rozmowy. Szybki dostęp do internetu zapewnia WiFi 802.11b/g/n. Laptop ma kolor srebrny i został wyposażony w system operacyjny Windows 10. Posiada napęd DVD-REC oraz procesor AMD A6-6310 o częstotliwości 1,8 GHz. Ekran ma przekątną 17,3 cala oraz maksymalną rozdzielczość 1600 x 900. Komputer działa w oparciu o akumulator w technologii litowo – jonowej. Posiada Bluetooth, czytnik kart pamięci, wejście HDMI oraz gniazdo USB. Wymiary laptopa to głębokość 279 mm, szerokość 419 mm i wysokość
27,6 mm. Waży on 2,83 kg.

Skomentuj