Akcesoria

Nowoczesna i elegancka torba na laptopa 4World HC Slim

torba na laptopa z nylonu

4World HC Slim to producent galanterii, który ma w swojej ofercie między innymi bardzo stylowe i nowoczesne torby na laptopy. Prezentowany model to jednokomorowa torba HC Slim, dedykowana dla notebooków z maksymalną przekątną ekranu 15.6 cala. Wyposażona jest w dwustronny zamek błyskawiczny, zapewniający wygodny dostęp do wnętrza. Ma usztywnioną podstawę, która zapewnia stabilne ustawienie, dwie wytrzymałe i wyściełane dla wygody noszenia rączki, doczepiany pasek na ramię z elegancko obszytą poduszką z pianki oraz możliwością regulowania długości, co zapewnia komfort użytkowania.

Funkcjonalność i bezpieczeństwo

Torba ma aż sześć funkcjonalnych kieszeni. Na pierwszej ścianie znajduje się zajmująca jej całą długość jedna duża kieszeń przeznaczona na przechowywanie notebooka, która zamykana jest mocnym paskiem na rzep. Z kolei na drugiej ścianie znajduje się pięć kieszeni:

  • głęboka – otwarta (bez zamka),
  • płytsza, zamykana na zamek błyskawiczny,
  • 3 mniejsze, równe kieszonki siateczkowe.
torba na laptopa z nylonu

okazje.info.pl

Ściany wyłożone są miękkim materiałem zapewniającym lepszą izolację i większy komfort użytkowania oraz złączone są dwoma paskami zapinanymi na rzep, dzięki czemu istnieje możliwość całkowitego rozłożenia torby w poziomie. Torba zapewnia doskonałe bezpieczeństwo swojej zawartości, dzięki sztywnej, amortyzującej uderzenia konstrukcji. Kieszeń na notebook wyłożona jest miękkim materiałem oraz usztywniona gąbkowym wkładem pokrytym od strony zewnętrznej wodoodpornym tworzywem. To zapewnia najwyższą ochronę sprzętu, zapobiegając jego rysowaniu, zabezpieczając też w razie upadku. Chroni też przed ewentualną wilgocią. Kieszeń z zamkiem błyskawicznym wykonana jest z materiału wodoodpornego chroniącego jej zawartość przed wilgocią. Do wykonania torby użyto wysokiej jakości materiałów – poliestru i nylonu. Jest solidnie wykonana, wytrzymała i łatwa w utrzymaniu czystości. Torba należy do najpopularniejszych toreb na laptopa w Okazje.info, sprawdź tutaj: http://www.okazje.info.pl/komputery/torby-do-laptopow/ranking.html.

Skomentuj