Laptop do 1000 zł

Połączenie tabletu z laptopem – Lenovo Miix 300

2 w 1 tablet laptop

Lenovo Miix 300 to funkcjonalne połączenie tabletu i laptopa – poprzez dodatkową klawiaturę jest to w pełni funkcjonalnymi laptop, w sam raz do pracy i rozrywki w podróży. Po odpięciu klawiatury otrzymujemy tablet – mniejszy i poręczny w użyciu w każdym miejscu.

2 w 1 czyli tablet razem z laptopem

Urządzenie oferuje realistyczne kolory i szerokie kąty widzenia na 10,1-calowym ekranie dotykowym z matrycą IPS. Rozdzielczość tego modelu to 1280 x 800, co zapewnia niezwykle szczegółowy obraz. Działa w oparciu o czterordzeniowy procesor Intel Atom Z3735F 1.33 GHz, który zapewnia szybkie wykonywanie zadań. Otrzymujemy tu też dużą ilość miejsca na dane, zdjęcia, filmy oraz aplikacje, ponieważ wbudowana pamięć eMMC ma pojemność 32 GB. Nie zabrakło tu też kamerki, która pozwala na robienie zdjęć i rozmawianie. Komunikację zapewnia z kolei moduł Wi-Fi 802.11 b/g/n, a port micro HDMI umożliwia podłączenie tabletu do dużego monitora lub telewizora. Odłączana stacja dokowania z klawiaturą zapewnia wygodne pisanie.

2 w 1 tablet laptop

okazje.info.pl

W tablecie – laptopie Lenovo Miix 300 zainstalowano system Windows 10, który zapewnia płynne i szybkie działanie programów. Pięciopunktowy interfejs wielodotykowy sprawnie z nim współpracuje, dzięki czemu zyskujemy jeszcze bardziej precyzyjne sterowanie. Oprócz WiFi, łączność bezprzewodowa możliwa jest także poprzez Bluetooth 4.0. Chociaż to tablet, posiada znajome menu Start, pasek zadań i pulpit, zatem użytkownik od samego początku poczuje się jak ekspert. Windows 10 dostosowuje się do ekranu urządzenia, z którego korzystamy, zapewniając jak najlepsze doświadczenie użytkownika, a Windows Hello wita po imieniu, zapewniając szybki i bezpieczny sposób logowania, bez konieczności stosowania hasła. Wymiary urządzenia to szerokość 246 mm, waga 1,2 kg.

Skomentuj