Akcesoria

Pomarańczowy wiatraczek pod USB – idealny latem!

Lato to piękna pora roku. Chyba, ze akurat musisz siedzieć w domu czy biurze i pracować przy komputerze, a akurat w Twoim pokoju nie ma klimatyzacji. Wtedy lato staje się przekleństwem. By nieco złagodzić skutki letniego upału (a tym samym poprawić sobie nastrój) polecamy mały, nowoczesny wiatraczek USB w kolorze pomarańczowym, który alternatywnie może być też zasilany bateryjnie. W upalne dni nie ma nic lepszego niż ten produkt podpięty pod laptop.

Nowoczesny design to podstawa!

Niewielkie wymiary tego pomarańczowego wiatraczka (wysokość dwanaście i siedem dziesiątych centymetra, grubość półtora centymetra, szerokość pięć i pół centymetra) sprawią, że możesz go ze sobą zabrać wszędzie – w podróż służbową, na wakacje czy na każdy inny wyjazd. Dodatkowo miękkie skrzydełka sprawiają, że wiatraczek jest bardzo bezpieczny, a dodany do tego lekki podmuch powietrza powodują, że możemy nim chłodzić także małe dzieci. Dodajmy jeszcze nowoczesny design produktu, który będzie ozdobą naszego pomieszczenia.

Zasilanie opisywanego wiatraczka odbywa się poprzez złącze USB lud dwie baterie o mocy półtora volta, typ AAA. Produkt wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, upadki z niedużych wysokości nie powinny więc wyrządzić mu żadnej krzywdy. A jeśli wolimy inne kolory niż pomarańczowy, w ofercie producenta znajdziemy też wiatraczki w odcieniu zielonym, niebieskim i różowym – dla każdego coś miłego. Zachętą do zakupu będzie też z pewnością cena, która wynosi tylko czterdzieści złotych.

Skomentuj