Bez kategorii

Różowe etui Neoskin na laptop 15″

Same laptopy mają zazwyczaj tradycyjne kolory: czarne lub srebrne. Warto więc dodać do nich akcesoria w zdecydowanie mniej popularnych barwach – na przykład różowej. Taki właśnie odcień ma etui Neoskin stworzone przez firmę Tech-Protect. Jest ono dedykowane do tych komputerów przenośnych, które posiadają ekrany o średnicy nie większej niż 15”.

Za co pokochaliśmy etui Neoskin?

Po pierwsze za kolor – niesamowity, pudrowy róż. Choć do wyboru producent daje nam też następujące wersje kolorystyczne: czarną, granatową, zieloną i szarą. Docenić też trzeba materiał, którym wyłożone jest wnętrze pokrowca – to miękki puch, którego zadaniem jest utrzymanie laptopa we właściwym miejscu i jego ochrona przed wstrząsami i uszkodzeniami mechanicznymi.

Powyższy produkt firmy Tech-Protect ma następujące wymiary: trzydzieści osiem centymetrów (szerokość) x dwadzieścia siedem i pół centymetra (wysokość) x trzy centymetry (głębokość). Etui jest wykończone w estetycznej strukturze skóry i zamykane jest za pomocą zamka błyskawicznego. Za produkt zapłacimy oko sześćdziesięciu dziewięciu złotych.

 

Skomentuj