Bez kategorii

Tech-Protect AirBag – neoprenowe etui na laptop

Miękka, neoprenowa pianka to coś, co doskonale amortyzuje wstrzasy i chroni przed uszkodzeniami mechanicznymi. Dlatego też to właśnie z niej wykonano pokrowiec na laptop Tech-Protect AirBag. Pokrowiec dostępny jest w trzech różnych wersjach kolorystycznych (klasyczna czerń, kobiecy róż i uniwersalna morska zieleń), a jego cena to zaledwie 45 złotych.

Praktyczność przede wszystkim

Pokrowiec Tech-Protect AirBag dedykowany jest do Macbooków o przekatnej ekranu wynoszacej 12„. Jego dokładne wymiary wewnętrzne to: grubość 2 cm, szerokość 29 cm i wysokość 18,5 cm. Produkt jest bardzo precyzyjnie wykonany, więc na pewno będzie nam służył przez cała masę czasu.

Neopren to zewnętrzna część pokrowca. Jego wnętrze zostało natomiast wykończone miekkim materiałem, któy ma chronić komputer także przed możliwościa zarysowania obudowy. Całość jest bardzo ciepła, podzespoły Macbooka nie będa więc zima przemarzały. Etui należy do typu wsuwka i posiada tylko krótkie raczki – brak w nim paska na ramie, co dla wielu będzie wada. Producent – firma Xgsm – udziela na produkt sześciomiesięcznej gwarancji satysfakcji. Mamy też zagwarantowane, że towar wyjdzie do nas w nie więcej niż dobę od chwili dokonania przez nas zakupu. To naprawdę niezły czas. Jeśli chodzi o wysyłkę, kosztuje ona on 10 do 19 zł, zależnie od rodzaju wybranej firmy transportowej (kurier, paczkomat, poczta).

 

Skomentuj