Laptop do 3000 zł

Toshiba Satellite C55-C5270

laptop toshiba

Toshiba Satellite C55-C5270 stworzony został z myślą o zaawansowanych pracach biurowych oraz do zastosowania w warunkach domowych. Jest to optymalny wybór dla osób, które szukają podzespołu gwarantującego przyjemne i płynne korzystanie z podstawowych programów i aplikacji. Został stworzony z myślą o użytkownikach, którzy poszukują urządzenia do realizacji podstawowych zadań, za niewygórowaną cenę.

Parametry laptopa

Dysk twardy ma pojemność 1 TB HDD i jest typu talerzowego. Charakteryzuje się większą pojemnością i stosunkowo szybkim działaniem i jest to doskonała propozycja dla użytkowników, którzy szukają podzespołu do standardowej pracy. Karta graficzna Intel HD Graphics cieszy się uznaniem w oczach użytkowników. Wszystko to dzięki prostej i szybkiej obsłudze multimediów. Stanowi ona optymalny wybór dla użytkowników, którzy nie szukają karty graficznej do gier oraz zaawansowanych programów do obróbki grafiki lub plików wideo. Pamięć DDR3 o pojemności 8 GB wykonana jest w technologii 90 nm, która umożliwia zastosowanie niższego napięcia czyli 1,5 V w porównaniu z 1,8 V dla DDR2 i 2,5 V dla DDR. Dzięki temu pamięć DDR3 charakteryzuje się zmniejszonym poborem mocy o około 40% w stosunku do pamięci DDR2 oraz większą przepustowością w porównaniu do poprzedników. Podświetlenie LED zapewnia płynny, bardziej realistyczny obraz, lepsze kąty widzenia i duże nasycenie kolorystyczne. Użytkownicy na całym świecie coraz chętniej inwestują w podświetlenie diodowe, ponieważ ma ono również duży wpływ na kwestię energooszczędności, a także zwiększa trwałość matrycy. Wydzielona klawiatura numeryczna ułatwia pracę z arkuszami kalkulacyjnymi, kalkulatorami i innymi aplikacjami wymagającymi wprowadzania danych liczbowych, stanie się czystą przyjemnością.

laptop toshiba

okazje.info.pl

Zastosowane technologie

Zastosowana technologia Wireless N gwarantuje dobry zasięg nawet na terenie dużych domów i mieszkań. USB 3.0 Super Speed to najnowszy i najszybszy port USB gwarantujący niesamowicie szybkie przesyłanie danych. Wysoka kompatybilność ze starszymi urządzeniami oraz 10x większa wydajność w porównaniu do portu USB 2.0 oznacza większy komfort użytkowania. Dzięki wbudowanemu czytnikowi pamięci, użytkownicy mogą w mgnieniu oka przenosić między urządzeniami zdjęcia i filmy. Komputer ma wbudowane porty HDMI i LAN, dzięki czemu łączność z innymi urządzeniami RTV jest prostsza niż kiedykolwiek wcześniej. Użytkownik ma pełną dowolność konfiguracji i podłączenia innych urządzeń. W urządzeniu zainstalowano Windows 10. Maksymalna rozdzielczość to 1366 x 768, a przekątna ekranu 15 cali. Akumulator jest w technologii litowo – jonowej.

Po więcej atrakcyjnych ofert urządzeń mobilnych zapraszamy na partnerską stronę Smartfondo.pl.

Skomentuj