Laptop do 3000 zł

Toshiba Satellite S55-B5268

laptop toshiba

Toshiba Satellite S55-B5268 to laptop z nowoczesnym procesorem Intel Core i7, który zapewnia najwyższą wydajność do obsługi najbardziej zaawansowanych zadań związanych z odtwarzaniem materiałów HD i 3D, wielozadaniowością i multimediami. Jego działanie poprawia wydajność komputera, zwiększa płynność jego działania, także przy edycji filmów czy intensywnym graniu.

Szybki i wydajny

Zastosowana w laptopie technologia Intel Hyper-Threading umożliwia każdemu rdzeniowi procesora obsługę dwóch zadań jednocześnie, dlatego możemy bez uszczerbku dla szybkości i wydajności działania obsługiwać kilka aplikacji jednocześnie. A ponieważ wiele wykonywanych zadań nie wymaga maksymalnej wydajności, którą oferuje komputer, to dzięki inteligentnemu i automatycznemu przyspieszeniu działania procesora, użytkownik otrzymuje niezbędną moc wtedy, kiedy jej rzeczywiście potrzebuje.

laptop toshiba

okazje.info.pl

Doskonałe parametry graficzne dla graczy

Intel HD Graphics zapewnia realistyczną grafikę i wyższy komfort grania, a technologia Intel Quick Sync Video integruje sprzęt do konwersji materiałów wideo z procesorem w celu przyspieszenia edycji, nagrywania i udostępniania filmów. W laptopie zastosowano kartę graficzną Intel HD Graphics 4600, która umożliwia granie w popularne i zaawansowane gry na poziomie zbliżonym do podstawowych zewnętrznych kart graficznych. Wbudowana technologia Intel Clear Video HD koryguje wyświetlany obraz i redukuje szumy, zapewniając niezrównane efekty wizualne. DirectX 11 to z kolei zestaw programów i bibliotek programistycznych stworzonych głównie z myślą o grach oraz multimediach. Zestaw ten pozwala na wydajne i efektywne wykorzystanie możliwości wielordzeniowych procesorów oraz układów graficznych, dzięki czemu gracze mogą cieszyć się płynniejszą animacją oraz bardziej realistyczną i szczegółową grafiką. 

Parametry techniczne

Zainstalowany w laptopie system operacyjny to Windows 8.1. Przekątna ekranu wynosi 15,6 cala. Pojemność dysku twardego typu HDD to 1 TB. Laptop ma wbudowana kamerę i działa w oparciu o akumulator litowo – jonowy. Ponad to posiada następujące interfejsy – Bluetooth, czytnik kart pamięci, HDMI i jedno gniazdo USB. Wymiary komputera to głębokość 260 mm, szerokość 380 mm i wysokość 23,5 mm. Waży półtora kilograma.

Skomentuj