Akcesoria

USB ACTIVEJET AJE-Mini USB – lampka dla pracujących w nocy

Jeśli należysz do nocnych marków, którzy lubią pracować przy komputerze do bardzo późnych godzin, przyda Ci się mała lampka USB ACTIVEJET AJE-Mini USB. Dzięki niej Ty będziesz mógł swobodnie wykonywać wszystkie swoje obowiązki, nie rażąc przy tym światłem pozostałych domowników, którzy już śpią. Ale, co ważne, opisywany gadżet można podpiąć zarówno do laptopa lub, używając najlepiej dodatkowego kabla przedłużającego, korzystać z niej podłączając do tradycyjnego, stacjonarnego komputera. Wejście USB umieszczone w lampce pasuje bowiem zarówno do jednego, jak i do drugiego typu sprzętu.

Poszukaj w Okazje.info!

Oświetl nocą biurko

Lamka USB ACTIVEJET AJE-Mini USB oświetla przestrzeń za pomocą aż sześciu wytrzymałych,  energooszczędnych, nowoczesnych diod LED-owych. Jej ramię ma formę giętkiego pałąka, dzięki któremu szybko i precyzyjnie dobierzemy właściwy kąt padania światła. Moc wspomnianych sześciu diod to łącznie jeden i dwie dziesiąte watt, a żywotność oświetlenia sięga do nawet trzydziestu tysięcy godzin (więc aż tysiąc dwustu pięćdziesięciu dni, czyli prawie trzy i pół roku!). Co ważne, ten produkt marki Activejet ma dwuletnią gwarancję producenta, którą możemy zrealizować wprost w autoryzowanym serwisie producenta.

 

 
Na zdjęciu widoczna jest lampka USB w kolorze zielonym. Jeśli jednak jest on dla nas za odważny, stworzono także modele w kolorze białym czy czarnym. Chyba że wolimy wersję pomarańczową – bo ją także znajdziemy w ofercie marki Activejet. I, co więcej, każda z tych lampek kosztuje zaledwie około dziesięciu złotych, co patrząc na niesamowicie długą żywotność i świetny design z pewnością nie jest wysoką ceną. 

Skomentuj