Akcesoria

Zabezpieczenie laptopa Twin Microsaver od Kensington

zabezpieczenie komputera

Jeśli zdarza się nam używać laptopa w miejscach publicznych lub zostawiamy go w biurze, warto pomyśleć o zabezpieczeniu przeciw kradzieży. Jedną z propozycji tego typu produktu jest zabezpieczenie Twin Microsaver 64025 marki Kensington. 

Bezpieczeństwo i pewność

Zabezpieczenie MicroSaver Twin na klucz wyposażone jest w dwa zamki bębnowe oraz linkę o długości 2200 mm, co umożliwia jednoczesną ochronę dwóch urządzeń, na przykład laptopa i projektora.  W zestawie są dwa klucze. Technologia Hidden Pin uniemożliwia nieautoryzowane otwarcie zamka, zapewniając najwyższy poziom ochrony, a technologia Tamper Evident informuje użytkownika o próbie kradzieży urządzenia. Z kolei technologia Anti-Shear uniemożliwia siłowe zerwanie zabezpieczenia.

zabezpieczenie komputera

okazje.info.pl

W produkcie zastosowano zapewniające najwyższy poziom bezpieczeństwa okrągłe zamki bębnowe, które są wyposażone w kołki uniemożliwiające obrót i funkcję zapobiegania nieautoryzowanemu dostępowi. Calości dopełnia wielożyłowa stalowa linka o długości 2200 mm z włóknami węglowymi o grubości 5,3 mm stosowanymi w lotnictwie, ze stalowym rdzeniem wzmacnianym włóknami węglowymi. Wbudowana ochrona uniemożliwia manipulowanie przy blokadzie. Zabezpieczenie jest polecane do komputerów stacjonarnych PC, komputerów przenośnych, monitorów, projektorów. Typ głowicy to T-Bar, a jej cechy to obrotowość, beczułkowaty kształt.

Skomentuj