Laptop do 3000 zł

ZenBook od Asus – poczuj moc ZEN!

Niezbyt wygórowana cena, dobre parametry, spore możliwości – to właśnie oferuje Notebook ASUS UX305CA-FC050T. Doceń jego jakośc i doskonałe parametry – wszystko po to, byś bez trudu mógł korzystać z multimediów, ale także i zaawansowanej technologii, zamknietej w małej, białej puszce. To właśnie moc, jaka płynie ze sprzętu Zen! Sprawdź!

Nie tylko do prostych zadań

Notebook ASUS UX305CA-FC050T to ciekawy model, który sprawdzi się praktycznie do wszystkiego – świetnie nadaje się do edycji zdjeć, ale także i oglądania filmów czy grania w gry komputerowe i to w technologii 3D! Sprzęt jest bardzo sprawny, a przy tym zapewnia świetne reakcje. Posiada najnowcześniejszą technologię Intel HD Graphic, która zapewnia naprawdę płynne i atrakcyjne graficzne efekty.

Model posiada również dysk SSD, który nie posiada żadnych ruchomych części, dzięki czemu jest odporny m.in. na uszkodzenia mechaniczne. Co za tym idzie – dostęp do wszystkich danych nigdy nie będzie utrudniony.

Potęga możliwości

Notebook ASUS UX305CA-FC050T oferuje przede wszystkim bardzo smukłą formę, która pozwala na swobodne przenoszenie modelu praktycznie wszędzie! Dodatkowo wypełniony jest najnowszymi technologiami – świetną matrycą z rozdzielczością 1920 x 1080 pikseli. Ma także ciekawy design – mistrzowska obudowa łącza się z wyraźnie zaznaczonym klinem.

Odwozorwanie kolorów zapewnia technologia Asus Spendid, który opracowany jest przez Asus Golden Eye, autorską technologię marki. Model ma także ciche wentylowanie, które zapewniane jest przez przewód cieplny. Praca na baterii jest możliwa nawet przez 10 godzin! Posiada także bardzo intuicyjny touchpad, który ma oprogramowanie Smart Gestures – precyzyjny touchpad, który korzysta z wielu gestów. Klawiatura jest pełnowymiarowa, ergonomiczna, a dodatkowo ma długi skok – 1,5 mm. Sprzęt ASUS znajdziecie w porównywarce cen Okazje.info.

Skomentuj